Кошик
Epik магазин для всієї родини
+380 (67) 110-67-91
+380 (50) 450-71-84
Кошик

Відгуки про компанію Epik

  • Соломія М.
    Погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Замовлення робила 1.05 .Попросили проплатити аванс 500 гривень.І набрати або скинути на емейл підтвердження оплати Так як там завжди зайнято(немає вільних менеджерів)я не додзвонилась і відправила їм на емейл чек про предоплату.Сказали попередньо 1-2 дні і товар доставлений буде.Чекала я до 04.05 ледь додзвонилась під вечір,і замість того щоб сказати вибачте що так склалась ситуація ітд.Я чую ну ви не підтвердили відправку чи оплату дослівно не памятаю.Я кажу як я оплату здійснила одразу після розмови (5-10хв після дзвінка)Тоді мені кажуть - ну певне менеджер "завтикала"обробити вашу заявку , я відправлю інформацію ,уточнимо.А потім передзвонюють і кажуть ну то передам сьогодні може завтра відправлять.Притому я уточнювала і попереддала що дана гірка яку я замовляла була моїй дитині на подарунок на дн який був 06.05.Пообіцяла дитині ,дитина плакала бо засмутилась.Відправили ту гірку 05.05 всетаки і 07.05 вона приїхала.Я забрала посилку так як дитина чекала і змоги їздити шукати не було.Але зіпсовані нерви мені і дитини ніхто не повернить.Обідно коли непрофесійне ставлення до роботи є...

  • Олександр О.
    Добре
  • юлия О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Світлана Г.
    Дуже погано

    Дуже незадоволена цим магазином. Замовляли дитині на день народження набір: будиночок, гірку та пісочницю молочно-рожевого кольору. Для нас це було важливо.
    У результаті отримали: гірку та будиночок фіолетово-рожевого кольору, і лише пісочниця відповідала замовленню. Тобто товар не відповідає заявленому.
    Зв’язатися з магазином дуже складно — додзвонитися майже неможливо. Коли ж я все-таки додзвонилася, мені відповіли: «Чому не перевірили все на пошті? Треба було дивитися одразу. Тепер нічого не повернемо. Хочете — повертайте за свої кошти».
    Хоча чоловік на пошті перевірив товар — відкрив пісочницю, вона відповідала кольору, тому й забрав замовлення. Ми довірилися магазину, думаючи, що вони відповідально ставляться до відправок.
    У підсумку — повне розчарування. Магазин не рекомендую: вводять в оману та не вирішують проблеми клієнтів.

  • ольга м.
    Відмінно
  • Андрій К.
    Дуже погано
  • Ольга С.
    Дуже погано

    Замовила товар, оплатила 500 грн передплати. Після спілкування з менеджером відмовилась від замовлення, бо не стала терпіти грубість та незадоволений тон. На письмову вимогу кошти були повернуті.

  • Дария С.
    Відмінно
  • Євгеній К.
    Відмінно

    Зателефонували все розповіли ,ввічливі ,та коректні

  • Виктор Л.
    Відмінно