Кошик
Epik магазин для всієї родини
+380 (67) 110-67-91
+380 (50) 450-71-84
Кошик

Відгуки про компанію Epik

  • Ірина Ч.
    Дуже погано

    Замовили крісло-шезлонг. У продавця не один раз уточнили розміри і колір. Прийшов товар не потрібного розміру, подерті підлокотники. І якість самого крісла дуже погана. Ще і за саме пакування здерли гроші, хоча продавець казав, що магазин сам упаковує крісло і відправляє на НП вже в упакованому стані. При вирішенні питання про повернення чи заміну дівчина- продавець відповідала грубо, хамила. Нікому не раджу цей магазин. Дарма потрачені час, гроші і нерви(((

  • Христина А.
    Відмінно

    Отримала офісний стілець BOSS KO22 vip у кремовому кольорі з тканини з підставкою для ніг. Дуже сподобалося, зручне для сидіння (працюю в ньому по 8 годин, спина перестала втомлюватися як було раніше), спинка чудово регулюється під необхідний кут нахилу, а підставка для ніг це надзвичайно зручно, особливо під час довгого сидіння. Сподіваюсь стілець прослужить довго. Також хочу відзначити комунікацію з продавцем, все було ввічливо, доступно, перетелефонували, щоб усе уточнити і було потрібно змінити відділення нової пошти, адже відправка йде у вантажне відділення, все виправили і доставили одразу після зміни даних. Дуже вдячна за хорошу річ!

  • Олег Ш.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Дарина М.
    Відмінно
  • Дарина М.
    Відмінно
  • Анатолій Р.
    Відмінно
  • Костя Г.
    Дуже погано

    Товар не був відправлений у певні строки.
    Кормили завтраками та обіцянками.

  • Софія С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Микола С.
    Дуже погано

    Це просто жах, самий неякісний товар, який я колись замовляв з пром.юа. Всі деталі подряпані, отвори не сходяться, якість жахлива, немає тканини на спинку в комплекті, або мені просто її не поклали. Гроші на вітер, нікому не рекомендую, відправляли тиждень .

  • Кирилл Р.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua