Замовили крісло-шезлонг. У продавця не один раз уточнили розміри і колір. Прийшов товар не потрібного розміру, подерті підлокотники. І якість самого крісла дуже погана. Ще і за саме пакування здерли гроші, хоча продавець казав, що магазин сам упаковує крісло і відправляє на НП вже в упакованому стані. При вирішенні питання про повернення чи заміну дівчина- продавець відповідала грубо, хамила. Нікому не раджу цей магазин. Дарма потрачені час, гроші і нерви(((
Христина А.
Відмінно
Отримала офісний стілець BOSS KO22 vip у кремовому кольорі з тканини з підставкою для ніг. Дуже сподобалося, зручне для сидіння (працюю в ньому по 8 годин, спина перестала втомлюватися як було раніше), спинка чудово регулюється під необхідний кут нахилу, а підставка для ніг це надзвичайно зручно, особливо під час довгого сидіння. Сподіваюсь стілець прослужить довго. Також хочу відзначити комунікацію з продавцем, все було ввічливо, доступно, перетелефонували, щоб усе уточнити і було потрібно змінити відділення нової пошти, адже відправка йде у вантажне відділення, все виправили і доставили одразу після зміни даних. Дуже вдячна за хорошу річ!
Олег Ш.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дарина М.
Відмінно
Дарина М.
Відмінно
Анатолій Р.
Відмінно
Костя Г.
Дуже погано
Товар не був відправлений у певні строки. Кормили завтраками та обіцянками.
Софія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Микола С.
Дуже погано
Це просто жах, самий неякісний товар, який я колись замовляв з пром.юа. Всі деталі подряпані, отвори не сходяться, якість жахлива, немає тканини на спинку в комплекті, або мені просто її не поклали. Гроші на вітер, нікому не рекомендую, відправляли тиждень .
Замовили крісло-шезлонг. У продавця не один раз уточнили розміри і колір. Прийшов товар не потрібного розміру, подерті підлокотники. І якість самого крісла дуже погана. Ще і за саме пакування здерли гроші, хоча продавець казав, що магазин сам упаковує крісло і відправляє на НП вже в упакованому стані. При вирішенні питання про повернення чи заміну дівчина- продавець відповідала грубо, хамила. Нікому не раджу цей магазин. Дарма потрачені час, гроші і нерви(((
Отримала офісний стілець BOSS KO22 vip у кремовому кольорі з тканини з підставкою для ніг. Дуже сподобалося, зручне для сидіння (працюю в ньому по 8 годин, спина перестала втомлюватися як було раніше), спинка чудово регулюється під необхідний кут нахилу, а підставка для ніг це надзвичайно зручно, особливо під час довгого сидіння. Сподіваюсь стілець прослужить довго. Також хочу відзначити комунікацію з продавцем, все було ввічливо, доступно, перетелефонували, щоб усе уточнити і було потрібно змінити відділення нової пошти, адже відправка йде у вантажне відділення, все виправили і доставили одразу після зміни даних. Дуже вдячна за хорошу річ!
Товар не був відправлений у певні строки.
Кормили завтраками та обіцянками.
Це просто жах, самий неякісний товар, який я колись замовляв з пром.юа. Всі деталі подряпані, отвори не сходяться, якість жахлива, немає тканини на спинку в комплекті, або мені просто її не поклали. Гроші на вітер, нікому не рекомендую, відправляли тиждень .