Не рекомендую даний магазин. Доставки безкоштовної немає. Прийшлось 3 рази телефонувати, щоб відправили мій товар, Оскільки його забули відправити і 10 днів він залишався на складі.
Віталій У.
Відмінно
Юлвя С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ярослав Л.
Відмінно
Юлія Н.
Відмінно
Дуже гарний шезлонг.
Вадим Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оксана Д.
Відмінно
Руслан П.
Дуже погано
Аккум прийшов повністю розряджений, зарядив, дивлюсь що буде даші!!!
Не рекомендую даний магазин. Доставки безкоштовної немає. Прийшлось 3 рази телефонувати, щоб відправили мій товар, Оскільки його забули відправити і 10 днів він залишався на складі.
Дуже гарний шезлонг.
Аккум прийшов повністю розряджений, зарядив, дивлюсь що буде даші!!!
Шахраї.