
Інверторний 4,0 кВт бензиновий генератор LöwenZahn LZ4500iE з електростартером
29 900 ₴
- +380 (50) 450-71-84
- Немає в наявності
- Код: 29236
Практичний, елегантний і потужний: в цьому суть інверторного генератора LZ4500iE з максимальною потужністю 4,0 кВт. Вага всього 40 кг та надзвичайно компактні розміри роблять цей інверторний генератор електроенергії ідеальним помічником, коли поблизу немає розетки. Інноваційна інверторна технологія надійно перетворює постійний струм на гармонізований змінний струм. Це означає, що споживачі, чутливі до електроніки, такі як ноутбуки, телевізори та стереосистеми, можуть безпечно експлуатуватися. Завдяки можливості паралельного підключення вихідна потужність може бути збільшена майже вдвічі за короткий час. Ще однією особливістю є практичний дисплей, на якому відразу відображається інформація про всі важливі деталі, такі як вихідна напруга, поточна потужність або загальна кількість годин роботи.
- Бензиновий генератор - з повітряним охолодженням
- 1-циліндровий, 4-тактний
- Потужний електрогенератор потужністю 6,5 л.с. із тривалою потужністю 3,5 кВт
- Низька витрата бензину
- Паливо генератора: неетильований бензин (також підходить для Е10)
- Автоматичний вимикач напруги (захист від перевантаження та аварійна індикація рівня масла)
- Для аварійного електроживлення чи роботи пристроїв. незалежно від джерела живлення і аксесуарів
- 1x електрогенератор (бензиновий); набір інструментів
Характеристики:
- Максимальна потужність (220 В): 4,0 кВт
- Постійна потужність (220 В): 3,5 квт
- Управління напругою: інвертор
- Вихідний струм постійного струму: 12 В/8,3 А. Зарядний струм
- Система запуску: стартер
- Заповнення бака (у літрах): 12
- Нетто. вага (кг): близько 38,5
- Розміри (ДxШxВ): 59,5 x 44,0 x 51,5 см
- Робочий шум з відривом 7 м (дБ): 71
- Макс. відхилення напруги: +/- 3%
- Інвертор: Частота змінного струму - 50 Гц
- Напруга (В): 230В 16А 2x
- з'єднання - розетки: 3 розетки
- 2x 230 В змінного струму
- 1x 12 В постійного струму
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Електричний, Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.5 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Основні | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | LZ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 29 900 ₴


