
Генератор інверторний бензиновий Greenmax MB4000i 3.3 кВт з ручним запуском
24 199 ₴
+380 (67) 110-67-91
- +380 (50) 450-71-84
- Немає в наявності
- Код: 25308
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор інверторний бензиновий Greenmax MB4000i 3.0/3.3 кВт із ручним запуском
Перевершіть всі свої виклики з енергопостачанням з нашим новим інверторним бензиновим генератором Greenmax MB4000i. Це потужне та надійне джерело енергії спроектоване так, щоб забезпечити вас стабільним, ефективним та безперебійним енергопостачанням.
Характеристики:
- Країна виробництва: Туреччина
- Об'єм паливного бака, л: 11
- Тип запуску: ручний
- Об'єм олії, л: 0.6
- Напруга, В: 220
- Частота Гц: 50
- AVR (авторегулятор напруги): так
- Вага, кг: 28
- Номінальна потужність, кВт: 3
- Макс. потужність, кВт: 3.3
- Тип палива: Бензин
- Кількість фаз: 1
- Гарантійний термін, років: 1
- Матеріал обмотки альтернатора: мідь
- Витрата палива приблизно 0,3 мл на 1 кВт/год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GREENMAX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 28 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
- Ціна: 24 199 ₴

