
Генератор інверторний бензиновий Forza IG3500F 3.5 кВт з ручним запуском
14 999 ₴
- +380 (50) 450-71-84
- Немає в наявності
- Код: 25278
Інверторний бензиновий генератор Forza IG3500F – це компактний генератор з правильною синусоїдою і захистом від перепадів напруги.
Переваги – економічність, рівень навантаження та захист від перевантаження крім зменшення витрат на паливо, економічна робота генератора також мінімізує знос деталей. Таким чином скорочуються витрати на ремонт та технічне обслуговування. Електрична енергія високої якості. У будь-якому будинку багато техніки, що має вразливість до перепадів струму: холодильник, пральна машина, комп'ютер, принтер і т.д. Інверторний генератор видає «плавну» електричну енергію, яка не становить небезпеки для техніки. Завдяки цій особливості установки ідеально підходять для забезпечення медичного та лабораторного обладнання.
Характеристики:
- Номінальна потужність, кВт: 3.2
- Макс. потужність, кВт: 3.5
- Тип палива: бензин
- Кількість фаз:1
- Матеріал обмотки альтернатора: мідь
- Тип запуску: ручний
- Частота Гц: 50
- Об'єм паливного бака, л: 5.7
- Гарантійний термін, років: 1
- AVR (авторегулятор напруги): так
- Рівень шуму, дБ: 60
- Вага, кг: 35
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 5.7 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 60 дБ |
- Ціна: 14 999 ₴







