Не рекомендую даний магазин. Доставки безкоштовної немає. Прийшлось 3 рази телефонувати, щоб відправили мій товар, Оскільки його забули відправити і 10 днів він залишався на складі.
Віталій У.
Отлично
Юлвя С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ярослав Л.
Отлично
Юлія Н.
Отлично
Дуже гарний шезлонг.
Вадим Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана Д.
Отлично
Руслан П.
Очень плохо
Аккум прийшов повністю розряджений, зарядив, дивлюсь що буде даші!!!
Не рекомендую даний магазин. Доставки безкоштовної немає. Прийшлось 3 рази телефонувати, щоб відправили мій товар, Оскільки його забули відправити і 10 днів він залишався на складі.
Дуже гарний шезлонг.
Аккум прийшов повністю розряджений, зарядив, дивлюсь що буде даші!!!
Шахраї.